Szanowni Państwo,

Od 20.04 wróciliśmy do normalnej pracy w Klinice Podologii Pedimed – zapraszamy ponownie do naszych gabinetów na Ruczaju i Prądniku. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz podologów zapewniliśmy odpowiednie środki ostrożności.

Nasi podolodzy przyjmują w maseczkach chirurgicznych, przyłbicach medycznych oraz jednorazowych rękawiczkach. Do zabiegów używamy wyłącznie wysterylizowane na miejscu narzędzia oraz jednorazowe materiały. Kilka razy dziennie dezynfekujemy kluczowe miejsca gabinetów i poczekalni (np. klamki), a po każdej wizycie fotel zabiegowy.

bezpieczne-zabiegi-podologiczne

 

Na wizytę należy przyjść 5-10 minut przed umówionym terminem. Prosimy Państwa, żebyście po wejściu zdezynfekowali ręce, a podczas całej wizyty w Pedimed mieli założoną maseczkę, także w czasie trwania zabiegu. Staramy się organizować wizyty tak, żebyście nie spotykali innych pacjentów w poczekalni. Jeżeli to się zdarzy, należy zachować dystans min. 1,5 metra od innych osób. Sugerujemy płatności kartą lub za pomocą aplikacji w komórce, unikamy gotówki.

Dzięki wspólnemu zachowywaniu środków ostrożności z naszej i z Państwa strony będziemy mogli spotykać się bezpiecznie na zabiegach w Klinice Podologii Pedimed.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Pedimed