Miło nam poinformować, że otwieramy dla Państwa kolejny gabinet podologiczny Pedimed w Krakowie – tym razem w Podgórzu, na skrzyżowaniu ulic Wielickiej i Zamkniętej (w Klinice Medycyny Estetycznej VESUNA).

Zapraszamy do rejestracji – Gabinet Podgórze >

To już czwarty gabinet Pedimed w naszym mieście. Pozwoli on na łatwiejszy dostęp do naszych usług mieszkańcom Podgórza, Grzegórzek, Woli Duchackiej, Kurdwanowa, Bieżanowa, Prokocimia i Wieliczki.

Miejsce lokalizacji gabinetu jest doskonale skomunikowane. Tuż obok znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu przystanku kolejowego Kraków Podgórze można do nas szybko dojechać także z miejscowości podkrakowskich. Klientom przyjeżdżającym samochodami zapewniamy dedykowane miejsca parkingowe.

W nowym gabinecie przy ul. Wielickiej przyjmują nasi doświadczeni podolodzy, których znacie Państwo i cenicie dzięki pracy w pozostałych lokalizacjach Pedimed. Wykonujemy tu dla Państwa wszystkie profesjonalne zabiegi podologiczne, jak np.: leczenie wrastających paznokci, zakładanie klamer tytanowych i UniBrace, usuwanie brodawek wirusowych i modzeli, leczenie grzybicy i rekonstrukcja płytki paznokciowej.

Przygotowaliśmy dla Państwa ultranowoczesne stanowisko podologiczne wyposażone w najwyższej jakości sprzęt do zabiegów na stopach. Komfort Pacjenta podczas zabiegu zapewniamy m.in. dzięki bardzo wygodnemu, regulowanemu w wielu kierunkach fotelowi Zeta firmy NAMROL oraz wysokoobrotowej frezarce GERLACH. Tak jak we wszystkich gabinetach Pedimed, zapewniamy najwyższe standardy zabiegów i obsługi.

Serdecznie zapraszamy!

GWiel_1

GWiel_2

GWiel_3